Інформація, що міститься на цьому сайті перевіряється і оновлюється HeidelbergCement AG і CBR Cementbedrijven NV (Далі: «ХайдельбергЦемент») з належною ретельністю на регулярній основі. Незважаючи на це, дані можуть стати предметом зміни протягом проміжного періоду. Ми не можемо гарантувати точність, своєчасність і повноту інформації, представленої в ньому. Таким чином, «ХайдельбергЦемент» не несе ніякої відповідальності або гарантії за актуальність, правильність і повноту наданої інформації. Компанія не несе відповідальності за шкоду, заподіяну прямо або побічно при використанні цього веб-сайту, оскільки він був заснований без жодних лихих намірів. Це відноситься також і до інших веб-сайтів, які можуть бути доступні через гіперпосилання. «ХайдельбергЦемент» не несе ніякої відповідальності за зміст веб-сайтів, які можуть бути доступні за допомогою таких посилань.

Якщо наші веб-сторінки містять посилання на інші веб-сайти, які надаються третіми сторонами, зверніть увагу, що ми не маємо ніякого контролю над змістом цих зовнішніх сайтів і, отже, не несемо жодної відповідальності за їх законність, точність, повноту або; навпаки, ми особливо дистанціюємося від цього змісту, і не підтримуємо їх. Крім того, ми рекомендуємо вам звернути особливу увагу на умови використання, політику конфіденційності, та інші юридичні повідомлення на цих інших сайтах.

Крім того, «ХайдельбергЦемент» залишає за собою право змінювати або доповнювати інформацію, представлену в будь-який час і без попереднього повідомлення.

Зміст і структура веб-сайту The Quarry Life Award захищені авторським правом.

Потрібен попередній дозвіл «ХайдельбергЦемент» зокрема, на редагування і відтворення інформації або змісту даних і використання тексту (будь то в повному обсязі або частково), фотографій або графіки. «ХайдельбергЦемент» дає згоду на фотокопіювання і використання текстів та зображень, які доступні в розділі "Новини" для співробітників компаній ЗМІ, щоб використовувати їх у засобах масової інформації. Цей веб-сайт містить один або більше інтерактивних сайтів, таких як дошки оголошень, групи новин, форуми, спільноти та / або інші об'єкти повідомлень або зв'язку. Ви погоджуєтесь використовувати такі послуги тільки для того, щоб відправляти і отримувати повідомлення і завантажувати матеріали, які придатні і пов'язані з конкретною послугою, територією, групою, форумами, спільнотами чи іншими повідомленнями або засобами зв'язку. Таким чином, ви не будете:

Опублікувати, завантажувати, поширювати будь неприпустимі, грубі, образливі, наклепницькі, неправдиві, непристойні чи незаконні теми, слова, матеріали та інформацію.
Завантажувати файли, що містять програмне забезпечення або інші матеріали, захищені законами про інтелектуальну власність або правами недоторканності приватного життя, якщо ви не володієте або не контролюєте такі права чи не отримали всі необхідні дозволи.
Завантажувати файли, що містять віруси, пошкоджені файли або будь-яке інше подібне програмне забезпечення або програми, які можуть завдати шкоди функціонуванню інших комп'ютерів.
Скачувати для поширення в будь-якій формі будь-які файли, розміщені іншим користувачем форуму, що не може законно поширюватися таким чином, і ви знаєте це чи повинні в розумних межах знати про це.
Обмовляти, зловживати, турбувати, переслідувати, погрожувати або іншим чином порушувати законні права (такі як права на конфіденційність і публічність) інших осіб.
Фальсифікувати або видаляти відомості про авторів, юридичні або інші необхідні попередження, позначення, фірмові етикетки про походження, джерела програмного забезпечення або інші матеріали, що містяться в завантаженнях.

Якщо ви порушуєте будь-яке з цих правил або використовуєте сайт будь-яким способом, який є незаконним, «ХайдельбергЦемент» залишає за собою право вживати будь-які юридичні дії, які можуть виникати в результаті ваших дій, і тільки ви будете нести відповідальність за правові наслідки або збиток до яких можуть привести ваші дії.

Компанія «ХайдельбергЦемент» також не зобов'язана відстежувати інтерактивні сайти та / або інші об'єкти повідомлення або зв'язку. Тим не менш, «ХайдельбергЦемент» залишає за собою право в будь-який час розкривати будь-яку інформацію яка, на думку «ХайдельбергЦемент», необхідна для виконання чинних законів, постанов, вимог юридичного процесу або урядового запиту, та повністю або частково редагувати, відмовляти в розміщенні або видаляти будь-яку інформацію або матеріали.

© CBR Cementbedrijven N.V. та HeidelbergCement AG, Heidelberg. Всі права збережені.