Опис: 

Рибальський кар’єр знаходиться в Дніпропетровській області, с. Любимівка, що в 11 км від м. Дніпро, біля злиття річки Самара та річки Дніпро. На території кар’єру розташована залізнична станція.

Родовище розробляється з 1932 року. На даному кар’єрі видобувається мігматити (граніт) для виробництва будівельного щебеню та бутового каменю. Територія виробленого простору кар’єру становить близько 40 га, максимальна глибина до 120 м. Видобування здійснюється сьома  видобувними уступами та трьома розкривним. Складання розкривних порід виконується у зовнішній відвал. Максимальна площа кар’єру на кінець видобутку складе 85,7 га. Після завершення видобування буде проведено рекультивацію виробленого простору шляхом лісонасадженням та створенням водойми для рибного господарства.

Опис природного середовища, флори та фауни: 

Навколишній ландшафт кар’єру – сільсько-господарські угіддя, ліс, річки та озера.

Флора представлена різними видами листяних дерев, чагарників та рослин, зокрема великою кількістю різновидів папороті. Щодо фауни, зустрічаються різні вид комах, птахів (берегівки, фазани, ластівки), гризунів, жаб, ящірок, змій, а також зайці та лисиці.