Конкурс the Quarry Life Award спрямований на підвищення рівня інформованості суспільства про виняткову місцеву флору та фауну на кар’єрах. Він пропонує усім зацікавленим можливість додати справжню екологічну та освітню цінність кар’єрам. 

Протягом етапу досліджень, громаді пропонується як слідкувати за прогресом проектів, так і давати їм оцінки. Голосування за проекти виділить ті проекти, які представляють найбільший інтерес для громади. Запрошуємо поширювати інформацію щодо улюблених проектів у соціальних мережах,  щоб розширити обізнаність та інформаційно-просвітницький аспект змагання за межі 50 кар’єрів, на яких проходить  конкурс у 25 країнах.

Громадське голосування та електронна взаємодія сприятиме просуванню ідей, концепцій, методології, висновків та результатів дослідників, а також сприятиме підвищенню біорізноманіття та покращенню  управління біорізноманіття у всьому світі.

Громадське голосування закінчиться в кінці етапу дослідження (20 вересня 2018 р.). Найпопулярніші проекти будуть представлені на веб-сайті, а також в ході різних національних і міжнародних церемоній нагородження. Проте, громадське голосування не братиметься до уваги журі під час остаточного відбору переможця.

Як проголосувати за проект

Висловіть вашу підтримку дослідникам, голосуючи за ваш улюблений проект за п’ятибальною шкалою. Оцінка від одного до п'яти може бути надана кожному проекту.

Для того, щоб проголосувати, вам потрібно зареєструватися на сайті конкурсу the QLA.

Дотримуйтесь цих кроків та починайте голосування:

1.   Зареєструйтеся або увійдіть у систему:

2.  Перегляньте проекти, що беруть участь, відкрийте сторінку проекту та просто натисніть на кількість зірок, яку ви бажаєте віддати за проект. Одна зірка означає низький бал, а п’ять зірок – високий бал.

3.  Ви можете проголосувати за один або більше проектів, за вашим бажанням, однак проголосувати можна тільки один раз.