1. Подання

Завантажуючи Проектну пропозицію на сайт the Quarry Life Award (http://www.quarrylifeaward.com/), ви подаєте заявку на участь у конкурсі the Quarry Life Awards компанії HeidelbergCement. Тим самим ви погоджуєтесь з правилами та умовами, і згодні виконувати Правила та умови, як викладено нижче.

2. Термінологія

“Категорії”- це групи, поділені за темами, до яких подаються проектні пропозиції. До категорії проектів Наукового напрямку входять теми «Управління біорізноманіттям», «Дослідження природних середовищ і представників біологічних видів» та «За межами кар’єру». Теми «Біорізноманіття та освіта», «Кар’єри та місцеві спільноти», «Студентський учбовий проект» відносяться до категорії проектів Громадського напрямку.

“Конкурс“ - Національний і Міжнародний конкурси the Quarry Life Award.

“Конкурсант(и)”- це людина чи група людей, які подали проектну пропозицію і беруть участь у Конкурсі.  

“Фінансова підтримка”- це грошові кошти, надані компанією HeidelbergCement, щоб частково покрити витрати, пов’язані з етапом дослідницько-практичної роботи Конкурсу. Національний Координатор конкурсу в кожній країні відповідає за перерахування фінансової підтримки конкурсантам. Розмір грошової підтримки буде визначено на розсуд компанії HeidelbergCement.

“Міжнародний Конкурс” – це конкурс, як описано в розділі 8.

“Міжнародні Переможці” - це обрані учасники змагання, що перемогли у Міжнародному Конкурсі (переможці у кожній з 6-х категорій та 1 переможець Гранд призу, згідно розділу 11.2).

“HeidelbergCement” - HeidelbergCement AG (Берлінер Штрасе 6, 69120 м.Хайдельберг, Німеччина).

“Журі” - міжнародне або національне журі конкурсу, як описано в розділі 7 цих Правил та Умов.

“Національний Конкурс” – конкурс, який проходить в кожній країні або групі країн (за необхідністю), як описано в розділі 6.

“Національні переможці ” – обрані переможці конкурсу, які посіли 1-ше та 2-ге місце в Науковому напрямку та Громадському напрямку в Національному конкурсі.  

“Проекти, що беруть участь” – кращі шість поданих проектів, обрані Національними членами журі для переходу до етапу дослідницько-практичної роботи.

“Приз(и)” –грошова премія, яка видається Національним та Міжнародним переможцям.  

“Проектні пропозиції” – початкові проектні пропозиції, подані учасниками змагання для участі в конкурсі (детальніше в розділі Правила участі).

“Звіти за проектами” - фінальні звіти з проектів, подані учасниками конкурсу, чиї проектні пропозиції були відібрані як Кращі Шість Проектів в країні (детальніше в розділі Правила участі ).

“Етап дослідницько-практичної роботи” – період, коли Учасники проектів, які приймають участь, можуть розпочати реалізацію ідей, викладених в їх проектних пропозиціях. Етап дослідницько-практичної роботи буде відкрито з січня 2018р. по 20 вересня 2018р.

“Напрямок” - група категорій тем проекту. В конкурсі у 2018 р., буде дві категорії напрямків: науковий напрямок та громадський напрямок.

“Правила та умови” – правила та умови, викладені в даному розділі.

“Кращі Шість Пропозицій” – інформація, викладена в розділі 7.7.

 “Кар’єр” або “Кар’єри” - будь-яка ділянка землі або площадки, які приймають участь у конкурсі та перебувають у власності HeidelbergCement або її дочірньої компанії.

3. Право на участь

3.1 Учасниками конкурсу можуть бути як окремі особи, так і команди.

(a) Команди повинні обрати участь в Національному конкурсі лише однієї країни, визначити головну контактну особу. Всі учасники команди повинні дотримуватися цих Правил та умов. 
(b) Окрема особа може брати участь в Національному конкурсі лише однієї країни і може зареєструватися як самостійний учасник або як член команди тільки один раз.
(c) Окремі особи та команди не можуть зареєструватися для участі в двох конкурсах.  

3.2 Допускається співпраця з організаціями- третьою стороною та з неурядовими організаціями, але на момент подання заявки необхідно вказати цю інформацію.

3.3 Працівники компанії HeidelbergCement та її філіалів не можуть приймати участь в конкурсі.

4. Проектні пропозиції та Звіти за проектами  

4.1 Проектні пропозиції повинні бути (i) здійснені протягом січня - вересня 2018 р., (ii) подані до розгляду Національними членами журі до 20-го листопаду 2018р. і (iii) відповідати правилам конкурсу.

4.2 Якщо окремі особи(а) або команди вже працюють над проектом із збереження біорізноманіття, який розпочався до початку конкурсу, такий проект не може бути зареєстрований для участі в конкурсі.  Однак, якщо такий проект надалі продовжується або розробляється, і у 2018 році буде включено нові заходи для розвитку біорізноманіття, тоді цей оновлений проект може бути допущений до участі в конкурсі виключно на розсуд компанії HeidelbergCement.

4.3 Національне журі перегляне всі подані проектні пропозиції та звіти за проектами, але будь-які подані матеріали, які не відповідають вимогам, викладеним в цьому розділі у Правилах та умовах, можуть бути дискваліфіковані згідно з рішенням компанії HeidelbergCement.

5. Правила конкурсу

5.1 В розділі “Правила конкурсу” наводиться інструкція для участі в конкурсі the Quarry Life Award, яку можна переглянути тут.

5.2 Хоча компанія HeidelbergCement докладе всіх зусиль, щоб зберегти правила конкурсу незмінними під час проведення конкурсу, може виникнути необхідність змінити, доповнити або видалити існуючі правила чи ввести нові. Тому, компанія HeidelbergCement зберігає за собою право вносити зміни до правил конкурсу, якщо в цьому буде необхідність. Учасникам слід перевірити правила участі перед поданням пропозиції, щоб переконатися в тому, що учасники повністю дотримаються правил конкурсу.

6. Національний конкурс

6.1 Кожен конкурсант може зареєструватися тільки в одному (1) Національному конкурсі.

6.2 Кожен кар’єр, що бере участь, буде оголошено як такий, що бере участь в Національному конкурсі, та кожна проектна пропозиція повинна посилатися на цей кар’єр тільки в одному (1) Національному Конкурсі.

6.3 Під час подання проектної пропозиції, учасникам слід обирати кар'єр, який бере участь у Національному конкурсі.  Ні місце проживання, ні національність учасника не має значення при прийнятті ним рішення, в якому з Національних конкурсів взяти участь.

6.4 Національні переможці будуть визначені Національними членами журі цієї країни.

6.5 Національні конкурси можуть об’єднувати декілька країн в один (1) конкурс. Для визначення призових місць, компанія HeidelbergCement залишає за собою право об’єднувати кілька кар’єрів в різних країнах в один (1) Національний конкурс. Призи будуть видаватися тільки за результатами Національного конкурсу, а не кожній країні-учасниці Національного конкурсу.

7. Журі

7.1 Завданням кожного Національного журі є визначення переможців в Національному конкурсі в кожній країні.

7.2 Під час розгляду проектів, Журі буде враховувати правила встановлені для Напрямків, Категорій та Критеріїв оцінювання, що наведені в розділі Правила участі, але Журі може відсторонитися від них і приймати рішення, звертаючись до будь-яких інших матеріалів, які на їхню думку є доречними в цьому випадку.

7.3 Компанія HeidelbergCement призначає, контролює та змінює Національне та Міжнародне журі на її розсуд.

7.4 Для кожного Національного конкурсу призначається Національне журі. Членами Національного журі виступатимуть експерти з питань збереження біологічного різноманіття, які володіють спеціальними знаннями щодо природних середовищ у регіоні та специфікою біологічних видів, керівництво  компанії HeidelbergCement та інші особи, які призначаються компанією HeidelbergCement. Члени Національного журі мають володіти як державною, так і англійською мовами.

7.5 Для Міжнародного конкурсу призначається Міжнародне журі, яке відбиратиме Міжнародних переможців.

7.6 Кожен член Журі є вільним у виборі метода та практик для оцінки та прийняття рішень. Журі приймає рішення на власний розсуд. Керівництва та інструкції будуть надані кожному члену Журі, але вони є необов’язковими для дотримання. 

7.7 У грудні 2017р. кожне Національне журі відбиратиме Шість Кращих Проектних Пропозицій для проходження до етапу дослідницько-практичної роботи (“Кращі Шість Заявок”). Кращі Шість Пропозицій матимуть право отримати фінансову підтримку на проектні витрати. Всі автори Шести Кращих Пропозицій будуть повідомлені цього ж місяця.

7.8 Восени 2018, окремі особи або команди будуть нагороджені Національним журі призами за 1-ше та 2-ге місце в кожному напрямку.  На даному етапі будуть розглянуті тільки ті пропозицій, які були допущені до проведення дослідницько-практичної роботи згідно пункту 7.7.

8. Міжнародний конкурс

8.1 Для того, щоб прийняти участь у Міжнародному конкурсі, Шість Кращих заявників, обраних на Національному конкурсі, повинні надати свої проектні пропозиції англійською мовою (якщо вони ще не були перекладені на англійську мову).

8.2 Міжнародне журі розгляне Шість Кращих Заявок, прийнятих для науково-дослідної роботи від кожного Національного конкурсу. Переможців Міжнародного конкурсу буде обрано Міжнародним журі наприкінці грудня 2018 р.

9. Комунікація

Координатор Національного конкурсу зв'яжеться безпосередньо тільки з представниками Шести Кращих Заявок в кожній країні.  Міжнародні та Національні переможці будуть повідомлені особисто. Компанія  HeidelbergCement докладе усіх зусиль, щоб зв'язатися з усіма учасниками та повідомити їх про результати розгляду наданих пропозицій.

10. Інтелектуальна власність, права на публікацію, захист персональних даних третіх сторін

10.1 Подаючи до розгляду заявку на участь у конкурсі, конкурсанти заявляють і точно гарантують, що всі складові їх пропозиції, проект та фінальний звіт:

(i) носять оригінальний характер створення і

(ii) що вони не порушують чиїсь права на інтелектуальну власність, право на копіювання, торгову марку, ноу-хау, комерційні таємниці або торгові патенти, ні будь-які права на невтручання в особисте життя або право публічності будь-якої особи або інше право будь-якої третьої сторони. Будь-які порушення інтелектуальної власності, зловживання або плагіат чужої роботи в будь-якій формі або в будь-якому вигляді потягне за собою негайну дискваліфікацію і позбавлення права на отримання всіх нагород, визнання та призів.

(iii) Всі права на інтелектуальну і промислову власність стосовно будь-яких статей зберігаються за конкурсантами, але надіслані пропозиції стають власністю компанії HeidelbergCement і після конкурсу не повертаються. Це стосується всіх проектних пропозицій, звітів за проектом або інших надісланих пропозицій, які були з будь-якої причини дискваліфіковані відповідно до даних Правил і умов.

(iv) При поданні пропозиції конкурсанти надають компанії HeidelbergCement і його філіям необмежене право і дозвіл на публікацію, використання, застосування, копіювання, зміну, поширення і публічну демонстрацію всіх пропозицій і звітів за проектами та інших надісланих пропозицій (і всю інформацію, що міститься в подібних пропозиціях) для будь-яких цілей, у тому числі відображення на сайті компанії HeidelbergCement та її філій, без будь-яких посилань і компенсацій учаснику конкурсу за винятком того, що Журі може присудити Національний або Міжнародний приз конкурсанту. 

(v) Всі конкурсанти згодні з тим, що компанія HeidelbergCement і її філії можуть використовувати результати досліджень, що містяться в їхніх пропозиціях і кінцевих науково-дослідних проектах, для власного використання компанією HeidelbergCement без будь-яких посилань і компенсацій.

(vi) Якщо завантажені дані та документи та / або пропозиція містять особисті дані інших осіб, конкурсанти повинні переконатися, що всі вони надали свою згоду на обробку їх особистих даних. Це включає в себе зберігання даних на наших серверах, надання доступу Міжнародним та Національним координаторам, а також Національним та Міжнародним членам журі, а також громадськості, а також зберігання та розміщення в архіві нашого веб-сайту. Конкурсант визнає, що ми можемо видаляти дані чи інформацію, якщо будь-яка особа це вимагає від нас. Особисті дані включають фотографії, де особи можуть бути визнані.

10.2 Конкурсанти згодні з тим, що всі матеріали, які вони завантажують на сайт не міститимуть ніяких вірусів, шкідливих програм, шпигунського програмного забезпечення або будь-якої аналогічної електронної програми, яка здатна заподіяти шкоду чужій системі або порушити закони про конфіденційність.

10.3 Конкурсанти погоджуються звільнити і убезпечити компанію HeidelbergCement від будь-якого збитку, заподіяного завантаженням будь-якого елементу, описаного в п. 10.2, незалежно від того, свідомо чи несвідомо вони завантажили такий елемент.

11. Дискваліфікація

11.1 Без обмеження викладеного в розділах цих Правил та Умов, пункти  5.3, 6.2 6.3, 10.1 та 10.2 є підставами, з яких учасник може бути дискваліфікований з конкурсу.

11.2 Перед початком дослідницько-практичної роботи на кар’єрах, учасники конкурсу повинні пройти інструктаж з безпеки від керівництва кар’єру.  Всі учасники повинні дотримуватися норм та вимог правил безпеки, які отримали протягом інструктажу.  Учасник, який порушив правила та вимоги безпеки буде негайно дискваліфікований.

11.3 Учасники, які використовують фінансову підтримку на предмети, які не мають безпосереднього відношення до конкурсу,  будуть дискваліфіковані та будуть зобов’язані повернути кошти компанії HeidelbergCement  повністю або частково згідно рішення, прийнятого керівництвом компанії HeidelbergCement. 

11.4 Учасники, які були дискваліфіковані, не можуть претендувати на отримання призу.

11.5 Учасники, щодо яких протягом 1 (одного) року після одержання повідомлення про присудження призу були виявлені підстави для дискваліфікації, можуть бути заднім числом дискваліфіковані під час конкурсу за одностороннім рішенням компанії HeidelbergCement. Це може означати вилучення будь-яких призів або інших нагород, накладення зобов'язань повернути будь-які або всі призи чи суму фінансової підтримки. У цьому питанні компанія HeidelbergCement може знову використати таке право на власний розсуд.

12. Призи

12.1 Національні переможці отримають наступні грошові призи:

Науковий напрямок:

1-ше місце: 5 000 євро
2-ге місце: 2 500 євро

Громадський напрямок:

1-ше місце: 5 000 євро
2-ге місце: 2 500 євро

12.2 Міжнародні переможці отримають наступні грошові Призи в доповнення до будь-якої Національної премії, яку вони виграли. Премії на суму  10 000 євро будуть присуджуватися за такими категоріями:

Управління біорізноманіттям
Дослідження природних середовищ і представників біологічних видів»
За межами кар’єру
Біорізноманіття та освіта
Кар’єри та місцеві громади
Студентський учбовий проект (виключно для школярів)

Один Гран-Приз: 30 000 євро отримає найкращий проект з усіх представлених.

12.3 Для отримання призу «Студентський учбовий проект» всі учасники повинні бути школярами; ті, хто має ступінь магістра, кандидата або доктора наук не можуть брати участь у даному проекті. Школярі можуть отримувати консультації своїх викладачів і наукових керівників, проте вся робота повністю повинна бути виконана школярами самостійно. Якщо компанія HeidelbergCement вирішить, що подані пропозиції або звіт не є самостійною роботою школярів, вони не будуть мати право на отримання призу.

12.4 Координатор Національного конкурсу буде підтримувати зв'язок з переможцями для прийняття рішення про те, як будуть виплачені грошові кошти. Якщо Національний конкурс проходить в країні, де в якості національної валюти не використовується євро, суми будуть конвертовані в національну валюту.

12.5 Грошовий приз буде виплачений протягом 2-х місяців після отримання Конкурсантами повідомлення.

13. Інші умови

13.1 Компанія HeidelbergCement залишає за собою право передавати будь-які права або зобов'язання за даними Правилами і умовами будь-якому своєму підрозділу. Компанія HeidelbergCement може передати будь-яку або всю інформацію за даними Правилами і умовами фізичній особі або особам, що діють в якості агента.

13.2 Незалежно від того, де в світі знаходяться учасники, дані Правила і умови підпорядковуються юрисдикції Німеччини, (за винятком Конвенції ООН про договори міжнародної купівлі-продажу товарів (CISG)), а не країні національних змагань. Обов'язкові правила захисту прав споживачів згідно з законодавством держави, в яких замовник, який є споживачем, має постійне місце проживання, залишаються незмінними. Споживач це будь-яка фізична особа, яка входить у правову угоду для цілей, які переважно не пов'язані з його торгівлею, бізнесом або професією.

14. Конфіденційність

Наша Політика конфіденційності https://www.quarrylifeaward.com.ua/konfidenciynist  становить частину цих правил та умов.