ПрАТ “ХайдельбергЦемент Україна” представляє до Вашої уваги склад Національного Журі конкурсу The Quarry Life Award 2018

Члени Національного Журі конкурсу The Quarry Life Award 2018 – це визнані спеціалісти та професіонали високого рівня, які кожного дня роблять свій внесок в сферу охорони навколишнього природного середовища України. 

 

Стрілець Руслан Олександрович

Директор Департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської області

Закінчив Дніпропетровський національний університет за спеціальністю “Міжнародна економіка” (кваліфікація “Магістр”) та Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ за спеціальністю “Правознавство” (кваліфікація “Юрист”).

Трудову діяльність розпочав з 2001 року. Після надбання значного досвіду у 2007 році склав присягу державного службовця та розпочав роботу у Дніпропетровській обласній державній адміністрації. До 2012 року займався економічними питаннями та питаннями у сфері екології. Добре знається на економіці природокористування та державному управлінні.

З 2012 року зайняв посаду заступника начальника Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Дніпропетровській області, у зв’язку з ліквідацією Держуправління був переведений до новоствореного структурного підрозділу облдержадміністрації – Департаменту екології та природних ресурсів. На даний час є директором департаменту.

За час роботи в облдержадміністрації був нагороджений Почесною грамотою голови облдержадміністрації та за практичні високі показники роботи, вміння приймати оптимальні рішення та запропонувати нові нестандартні та сучасні методи для вирішення проблем в сфері охорони довкілля був нагороджений відзнакою голови облдержадміністрації – нагрудним знаком “За розвиток регіону”.  

 

Горб Ольга Валеріївна

Радник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації

Закінчила Український державний хіміко-технологічний університет за спеціальністю: “Менеджмент організацій”.

З 2006 року працювала в ПАТ КБ ПриватБанк (Бізнес Бюджетування промислових і комерційних підприємств). Посада – Перший заступник керівника Бізнесу бюджетування промислових і комерційних підприємств (комерційний напрямок). Функціональні обов'язки: побудова системи бюджетування та управлінського обліку; розробка та аналіз бюджетів і бізнес-планів, підготовка висновків про можливості фінансування проектів для акціонерів; оптимізація бізнес-процесів усередині компаній (вивчення, виявлення "вузьких місць", "білих плям", вибудовування коректних бізнес-процесів).

З травня 2015 року радник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Волонтерська діяльність:

2014 -2015 роки. З липня 2014 року – початок діяльності, перший збір коштів на допомогу пораненим, які постраждали під час обстрілу під Зеленопіллям. Об’єднання ініціативної групи волонтерів з питань медицини (група 15 осіб), організація закупівлі та доставки медикаментів у фронтову зону в Донецькій області (сектор Б) – Старобешеве, Амвросіївка, Розівка. Відпрацювання питання щодо забезпечення Бійців кровоспинну засобом “Celox”. Закупівля і отримання з Америки складових для тактичних індивідуальних аптечок. Початок збору аптечок і передача їх у військові підрозділи. Організація і проведення курсу “Тактична медицина”. Об'єднання ініціативної групи волонтерів у волонтерську організацію “Сила Дніпра”, прийнято рішення про створення Благодійної організації, включена до складу учасників. Брала безпосередню участь у зустрічі звільнених полонених, організація доставки бійців з Харкова у Кривий Ріг.

 

Доктор Віктор Якович Гассо, кандидат наук

Доцент кафедри Зоології та екології, постдок, Заступник Декана з Міжнародного співробітництва, Факультет біології, екології та медицини, Дніпропетровський національний університет Олеся Гончара

В.Я. Гассо є професійним дослідником біорізноманіття та охорони навколишнього середовища. Віктор Якович досліджував проблеми рекультивації земель після видобутку та відновлення біорізноманіття.

Доктор Гассо приймав участь в реалізації різних міжнародних проектів, присвячених збереженню біорізноманіття. Він представляв Україну в кампанії “BioStrat”, яка була ініційована в якості заходу підтримки Європейської платформи Стратегій Розвитку Біорізноманіття в 2007-2010рр., заснованої 6ю  Рамковою Програмою ЄС. У 2010-2014рр. Віктор Якович Гассо співпрацював з міжнародною командою проекту FP7 KNEU – “Розвиток Європейської інформаційної мережі розповсюдження знань та експертного досвіду зі збереження біорізноманіття та природних ресурсів для нормотворчих секторів економіки”. Доктор Гассо є експертом Групи зі збереження земноводних та рептилій Бернської конвенції  про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі. Також за останню декаду він реалізував декілька національних проектів, присвячених дослідженню біорізноманіття.

Доктор Гассо є автором монографії “Біорізноманіття України. Дніпропетровська область. Земноводні та рептилії (Amphibia et Reptilia)”, книги “Екологія” та десятків робіт, присвячених проблемам біорізноманіття. Він один із авторів та співредактор “Червоної  Книги Дніпропетровської області”.

 

Чорна Валентина Іванівна

Завідувач кафедри, доктор біологічних наук, професор, Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет

Автор понад 300 наукових праць, у тому числі 8 навчально-методичних посібників, навчального посібника  “Екологія міських систем”, 9 винаходів, захищених патентами України, 2 наукових відкриттів, які присвячені теоретичними і прикладним проблемам екології, радіобіології, здоров'ю людини та вивченню механізмів функціонування інтегративних функцій мозку. Підготувала 3-х кандидатів наук. Фахівець з екологічної біофізики, радіаційної нейрохімії, екології людини, науковий керівник держбюджетних науково-дослідних робіт з пріоритетних напрямків МОН України. Нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України,  знаком “Автор” Міністерства освіти і науки України, срібною медаллю ім. П. Л. Капиці Російської академії природничих наук та Міжнародної асоціації авторів наукових відкриттів. Вивчає еколого-біофізичні особливості якості оточуючого середовища та з’ясовує ролі екологічних факторів при  формуванні системних зв'язків. Викладає дисципліни: “Біофізичні процеси в екологічних системах”, “Радіобіологія”,  “Радіоекологія”, “Урбоекологія”, “Екологія людини”,  “Сільськогосподарська  радіоекологія”.  

 

Сергій Гладкевич

Професійний фотограф-натураліст, автор, мандрівник, біолог

Фотографувати почав зі шкільних років. Закінчив біологічний факультет Ніжинського педінституту ім. Миколи Гоголя. Ще будучи студентом займався ентомологією (перетинчастокрилі, наїзники Ichneumonidae та інше), пізніше – хижими птахами (муштрування, спостереження за міграцією та мисливською поведінкою яструба  тетерев'ятника). Працював також з іншими видами хижих птахів (підсоколик, балабан, сапсан, беркут, змієїд та інші). Під час польових практик та експедицій відвідав Урал, Сибір, Карпати та Крим. Зараз багато подорожує Україною, добре знає та любить свою країну.

В якості фотографа приймав участь у наукових експедиціях іхтіологів, герпетологів, ентомологів, орнітологів, палеонтологів Національної  Академії наук України. Займав посаду більд-редактора в повнокольоровому глянцевому журналі “AQVA”, працював більд-редактором та фотографом в журналах “Клинок”, “Зброя та мисливство”,  “Золотий вік”. Був автором рубрики про тварин в газеті “Голос України”, рубрики про фотозйомку в мандрівках у “Газеті для мандрівників” (Петербург), рубрики про тварин в дитячих журналах “Ухтишка”, “Доктор Крейд”, також є автором рубрики про фотозйомку дикої природи у газеті “Охота та рибалка”.

В якості промоутера та професійного фотографа представляв фототехніку та працював на стендах Minolta, Konika Minolta, Sony. На даний момент є професійним фотографом-натуралістом, автором. Фотографує, розробляє різні системи та пристосування для фотозйомки живої природи, проводить майстер-класи з фотозйомки живої природи на Українській теріологічній школі (щорічно, протягом більш ніж десяти років), Українській річковій  мережі, на міжнародних конференціях “Національна стратегія збереження водно-болотяних угідь України” та інших екологічних семінарах, конференціях, приймає участь в  тренінг-семінарах “Коніка Мінолта”, “Bayer”, проектах зі збереження живої природи, які організовує Національний Екологічний Центр України, Чорноморський офіс Wetlands International.

Сергій є організатором і Головою комітету журі Всеукраїнського фотоконкурсу "Photonature. Природа made in Ukraine” 2009-2013: http://photonature.com.ua/

Сергій Гладкевич був офіційним фотографом засідання Ради міністрів ОБСЄ 2013, що проходила в Україні.

Фотографує в усіх природних зонах України від засушливих українських степів, Сиваша, Криму, до Поліських болот, Карпат, безмежних дніпровських плавнів. Має досвід проведення польових досліджень, спостереження за тваринами та їх природним середовищем проживання, а також значну експедиційну практику. 

 

Сільвіо Тіде

Голова Правління, ПрАТ “ХайдельбергЦемент Україна”

Сільвіо Тіде народився 11 березня 1969 року в місті Пазевальк, Німеччина.

Закінчив Університет прикладних наук в Дрездені (Німеччина), отримав ступінь магістра в галузі будівельного та пересувного обладнання. Сільвіо Тіде має диплом магістра бізнес-адміністрування за програмою університету Asebuss, Бухарест, Румунія та за програмою Executive MBA, Державного університету Кеннесо, Атланта, США. Сільвіо Тіде має великий досвід в сфері виробництва будівельних матеріалів в багатьох країнах. Сільвіо Тіде займав посади Генерального директора TBG Romania Beton Group SRL (Румунія), Керівника відділу розвитку Carpatcement (Румунія), Керівника відділу інформаційних технологій регіону Центральна Європа Групи "ХайдельбергЦемент". До призначення на посаду Генерального директора ПрАТ "ХайдельбергЦемент Україна", Сільвіо Тіде працював в "ХайдельбергЦемент Рус" на посаді Генерального менеджера Північно-західного регіону та  Генерального директора Сланцевського цементного заводу "ЦЕСЛА". 

З 10 січня 2013 року Сільвіо Тіде займає посаду Голови Правління ПрАТ "ХайдельбергЦемент Україна".