"Орхідеї в кар'єрах і гірничодобувних ділянках - Барвисті королеви рослинного королівства" - це другий том серії книг "Біорізноманіття на кар’єрах" компанії HeidelbergCement.

Мандруючи сторінками цієї книги ви ознайомитися з найцікавішими видами орхідей деяких кар’єрів та узнаєте більше про середовища їх існування.

Після успішного видання першої книги "Стрекози в кар'єрах і гірничодобувних ділянках ", HeidelbergCement опублікувало другу книгу, присвячену яскравій різноманітності рідкісних орхідей, які знаходяться на наших гірничодобувних ділянках.

Окрім практичних питань щодо створення умов та покращення середовищ існування орхідей, у новій книзі також зосереджено увагу на біологічних та екологічних аспектах життя орхідей. Як і перший том серії, ця книга також презентує захоплюючі ідеї та надає краще розуміння середовищ існування орхідей на кар'єрах.

У 2011 році компанія ХайдельбергЦемент уклала меморандум о партнерстві з міжнародно визнаною природоохоронною організацією BirdLife International. Природоохоронні проекти реалізовуються на кар’єрах в межах Європи. Безумовно, важливу роль в цій концепції співпраці відіграватиме захист та організація нових середовищ існування орхідей.

Фотографії, малюнки та тексти було створено біологами для усіх, хто зацікавиться природою. Майже всі фотографії та велика кількість інформації у цій книзі зібрані при відвідуванні  місць видобутку корисних копалин ХайдельбергЦемент по всій Європі.

Другий том серії книжок написаний англійською та німецькою мовами.

> Натисніть тут для безкоштовного завантаження

> Натисніть тут для перегляду повної серії книг

Приємного читання!