Ви креативні, дбаєте про природу та бажаєте виграти до € 30 000? Це все можливо, якщо прийняти участь у конкурсі the Quarry Life Award 2018. Оберіть свій напрямок, категорію та подайте проектну пропозицію до 20 листопада 2017 року на цьому веб-сайті.

Приєднайтеся до наукового напрямку …

Науковий напрямок спрямований на створення наукових проектів, які підвищують рівень обізнаності про екологію на кар’єрах та призводять до поліпшення біорізноманіття, ландшафту та управління водними ресурсами. Напрямок відкритий для академіків, науковців, експертів та громадських організацій. Вам лише потрібно вирішити, яка з трьох категорій, наведених нижче, краще підходить для реалізації вашої ідеї:

  • управління біорізноманіттям
  • дослідження природних середовищ і представників біологічних видів
  • за межами кар’єру

Оберіть кар'єр, на якому ви краще зможете реалізувати свою ідею, та подайте вашу проектну пропозицію не пізніше 20 листопада 2017 року. Національне журі вибере три кращі проектні пропозиції у цьому напрямку, які візьмуть участь у наступному етапі конкурсу. Якщо ваш проект був обраний, у вас є можливість перейти до етапу проектно-дослідницької роботи в період з 1 січня 2018 року до 20 вересня 2018 року. Наприкінці етапу досліджень ви повинні надати фінальний звіт за проектом українською мовою та обов’язково англійською мовою, щоб мати змогу змагатися за міжнародні призи. Переглянувши всі представлені звіти, Національне журі нагородить 2-х переможців сумами € 5 000 та € 2 500.

... або станьте частиною громадського напрямку

Якщо ви не є експертом у галузі біорізноманіття або вченим, але все ж таки бажаєте підвищити рівень обізнаності та сприяти вивченню біорізноманіття на кар'єрах, громадський напрямок - це ідеальний шанс для кожного взяти участь у цьому конкурсі! Ми запрошуємо окремих осіб, студентів, школярів, громадські організації та місцеві громади подати свої ідеї за наступними категоріями:

  • біорізноманіття та освіта
  • кар’єри та місцеві громади
  • студентський учбовий проект (виключно для школярів)

Процедура, строки та грошові призи такі ж самі, як і для наукового напрямку!

Змагання на міжнародному рівні

Незалежно від країни, де ви приймаєте участь у національному конкурсі, ваш проект буде автоматично змагатися за міжнародні нагороди конкурсу the Quarry Life Award та буде окремо оцінений Міжнародним журі! Отже, ви водночас матимете шанс виграти ще більше грошей! На міжнародному рівні кращий проект у кожній з шести категорій отримає €10 000. Найкращий проект з усіх представлених отримає € 30 000.

Приєднуйтесь та зробіть природу найголовнішим переможцем!