Партнерство – це запорука успіху сучасних концепцій рекультивації. Співпраця із зацікавленими сторонами, такими як ліцензуючі органи, широка громадськість і природоохоронні організації, підвищує інформованість про можливості підвищення біорізноманіття на гірничодобувних ділянках.

"BirdLife International"

На додаток до численних партнерств, які дочірні компанії HeidelbergCement збудували на місцевих / національних рівнях, в 2011 році HeidelbergCement почала європейське партнерство з BirdLife International. У 2014 році це партнерство було поширено на Африку та Азію. Завдяки одному з наших ключових проектів спільними зусиллями вдалося оцінити близькість всіх наших кар'єрів в Європі, Азії та Африці до зон з високим рівнем біорізноманіття. Завдяки цьому заходу ми змогли краще оцінити наш вплив та пріоритети щодо наших відповідних дій.

З 2012 р, були підписані більш ніж 20 спільних проектів і партнерств з національними партнерами BirdLife, поряд з кількома іншими угодами з університетами та екологічними неурядовими організаціями.

Детальніше:

Біорізноманіття в «Good Company»

«ХайдельбергЦемент» є членом ініціативи «Біорізноманіття в «Good Company» (Biodiversity in Good Company) з 2008р. Дана ініціатива поклала свій початок під час 9 Конференції Учасників Конвенції з біорізноманіття (CoP 9), спрямованої на підвищення ролі приватного сектора, заохочуючи компанії включити охорону природи та стале використання біорізноманіття в свої системи управління і обмінюватися найбільш прогресивними методами.

Після підписання даної Конвенції в 2009 р. вийшла публікація внутрішнього керівництва щодо впровадження Розвитку біорізноманіття в компанії «ХайдельбергЦемент», що відкрило дорогу для інших підприємств нашої галузі. З тих пір нашими виробничими підрозділами були впроваджені безліч проектів, націлених на ведення постійної практики розвитку біорізноманіття, та важливі показники і плани дій.

Такі дії та партнерство будуть продовжувати розвиватися по всьому світу, таким чином «ХайдельбергЦемент» матиме можливість фактично зробити свій внесок у боротьбу з постійною втратою біорізноманіття та вести роботу на основі засад менеджменту розвитку біорізноманіття.